sluit
TTD Launch

Brasserie Palace

Gevers Deynootweg 990 31/49, Den Haag

Uitgebreid ontbijt incl. glas verse jus d'orange bij Brasserie Palace in Scheveningen

Kies optie

In een Notendop

Start je dag goed met een uitgebreid ontbijt met o.a. verse broodjes, diverse soorten beleg, mini croissants, toast en gebakken ei

Groupon-beoordelingen van klanten

100% geverifieerde beoordelingen
Alle Groupon-beoordelingen zijn van mensen die deals hebben ingewisseld bij deze partner. Beoordelingsverzoeken worden per e-mail verzonden naar klanten die de deal hebben gekocht.

Over deze deal

  • Uitgebreid ontbijt incl. glas verse jus d'orange
  • Start je dag met een stevig maaltje en verse fruitsap
  • Boek jouw vroege portie genieten uiterlijk 28 april 2023
  • Te reserveren vanaf een gezelschap van twee personen
Image 1

Etagère gevuld met:

Diverse soorten broodjes
Mini croissants
Toast
Hartig beleg
Confituren
Boter
Gebakken ei

Glas drinken p.p.:

Verse jus d'orange

Aan te vullen met:

Gerookte zalm en avocado (+ € 4,50 p.p.)

Deal-Voorwaarden

Geldig t/m 28 april 2023 op alle dagen van de week (m.u.v. feestdagen). Minimaal 24 uur van tevoren reserveren via de Groupon Bookingtool op groupon.nl/reservations. De deal is geldig vanaf 2 personen. De optie voor 1 persoon is dus alleen te gebruiken i.c.m. een andere groupon. Minimaal 48 uur van tevoren annuleren, anders vervalt de geldigheid van je groupon. Je kan zoveel groupons kopen als je wil. Neem je afgedrukte groupon mee. Niet geldig i.c.m. andere acties. Mag om de 30 dagen opnieuw gekocht worden.

Over Brasserie Palace

Lekker neerploffen voor een uitgebreide lunch of welverdiend diner tussendoor of na een dagje strand. Of juist je avondwandeling langs de kust starten met een verse maaltijd in de buurt. Brasserie Palace ligt op een steenworp afstand van de Scheveningse kust en je schuift hier o.a. aan voor een mals stuk biefstuk, zachte spareribs of een moot zalm met huisgemaakte frieten. Qua lunch kan je je verheugen op een rijkelijk belegd broodje, frisse salade, gebakken eitje of verschillende variaties op de klassieke tosti. Voor de vroege vogels tovert Brasserie Palace o.a. pancakes, yoghurt met fruit, poffertjes of een spiegeleitje op het bord en zoals het een echte brasserie betaamd, zit je er voor koffie en een taartje ook elke dag gebakken.