Wat je krijgt
Inclusief in alle opties: verblijf voor twee in een comfort room incl. ontbijt, gebruik WiFi en late check-out (tot 13.00 uur).
Inclusief in een aantal opties: een 4-gangendiner à la carte.
Auberge d’Alle
Auberge d’Alle is gelegen in Alle, in de Belgische Ardennen, een klein dorp met uitzicht op de vallei van rivier de Semois.
Dit recentelijk gerenoveerde hotel heeft in oktober 2016 na 6 jaar weer haar deuren geopend. De vernieuwde accomodatie beschikt over 14 kamers met badkamer, restaurant, bar, salon (seminariezaal), privéparking en een garage. Het interieur is versierd met verschillende soorten kunst en andere opvallende stijlobjecten. Vanuit het grote terras heb je uitzicht op de rivier de Semois en er is ook een grote tuin aanwezig om bij mooi weer in te vertoeven.
Gasten die op de tweede of derde avond een diner reserveren, worden verwelkomd met een gratis aperitief.
Groupon’s gids voor de Belgische Ardennen
De Belgische Ardennen hebben veel moois te bieden. Onder meer de historische stad Bouillon (20 minuten rijden) is de moeite waard om te ontdekken. Ook avontuurlijke – en minder avontuurlijke – sporten zoals kajakken, kanovaren, wandel- en fietstochten maken en paardrijden zijn een echte aanrader in de Belgische Ardennen. Een drukke dag in schoonheid afsluiten kan altijd met een echt trappistenbiertje en een lekker gerecht uit de streek.
De opties
- 1 nacht - comfort room - 2 pers. - ontbijt - late check-out - € 69 (49% korting)*
- 1 nacht - comfort room - 2 pers. - ontbijt - late check-out - 4-gangendiner à la carte - € 119 (46% korting)*
- 2 nachten - comfort room - 2 pers. - ontbijt - late check-out - € 129 (51% korting)*
- 2 nachten - comfort room - 2 pers. - ontbijt - late check-out - 4-gangendiner à la carte - € 179 (49% korting)*
- 3 nachten - comfort room - 2 pers. - ontbijt - late check-out - 4-gangendiner à la carte - € 219 (54% korting)*
*Bijkomende kosten: toeristenbelasting van € 2 p.p.p.n.
Faciliteiten
- Gratis WiFi
- Gratis parkeren
- Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur (late checkout tot 13.00 uur)
- Het personeel spreekt Nederlands, Frans, Engels en Duits
Deal-Voorwaarden
Geldig van 14-11-2016 t/m 31-03-2017.
Uitgezonderde data/periodes: 11-11-2016, 18-11-2016, 19-11-2016, 16-12-2016, 26-12-2016, 27-12-2016, 30-12-2016, 31-12-2016 en 14-02-2017.
Prijs per 2 personen.
Boeken
Boeken verplicht via e-mail op contact@aubergedalle.be, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Voor vragen kun je contact opnemen met de aanbieder via bovengenoemd e-mailadres.
Wijzigingen kunnen tot 7 dagen voor aankomst overlegd worden worden met het hotel. Wanneer je je definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk.
Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn.
Er is geen limiet aan het aantal groupons dat je kunt kopen om het verblijf te verlengen.
Bijkomende kosten
Voor een verblijf op vrijdag en/of zaterdag geldt een toeslag van € 15 per kamer, per nacht.
Toeristenbelasting € 2 p.p.p.n
Meer info
Het hotel bevindt zich in Alle, België.
Geldig voor verblijf in een comfort room voor 2 pers.
Het wildmenu is beschikbaar tot 15-01-2017.
Huisdieren toegestaan, hiervoor betaal je een toeslag van € 15 per huisdier, per nacht.
Extra persoon
Standaard capaciteit kamer: 2 personen.
Maximale capaciteit kamer: 3 personen.
Een baby tot 24 maanden verblijft voor € 15 per nacht, inclusief babybedje (op aanvraag en op basis van beschikbaarheid).
Een persoon ouder dan 24 maanden verblijft voor € 25 per nacht inclusief bed en ontbijt.
Gegevens gebaseerd op verblijf in een comfort room voor 2 pers.
Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Gegevens geverifieerd op hotel website/booking-website op 10-11-2016.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH en niet door Groupon Netherlands BV.
Op deze deal zijn annuleringsvoorwaarden van toepassing.