Wat je krijgt
Inclusief in alle opties:: verblijf voor maximaal vijf personen in een luxe chalet met eindschoonmaak.
Inclusief in opties naar keuze: 2 uur waterskiën
- Midweek - 5 pers. - € 99 (53% korting)
- Weekend - 5 pers. - € 99 (53% korting)
- Week - 5 pers. - € 169 (32% korting)
- Midweek - 5 pers. - waterskiën - € 129 (61% korting)
- Weekend - 5 pers. - waterskiën - € 129 (61% korting)
- Week - 5 pers. - waterskiën - € 199 (47% korting)
Een midweek is van maandag tot vrijdag (4 nachten), een weekend van vrijdag tot maandag (3 nachten) en een week van vrijdag tot vrijdag of maandag tot maandag (7 nachten).
Bijkomende kosten. een borgsom van € 75 en borg voor de sleutel van het hek van € 50 (beide bij aankomst te voldoen)
Recreatiepark & camping Betuwestrand
Recreatiepark & camping Betuwestrand ligt in Beesd. Voor algemene boodschappen hoef je niet van het park af, want dat vind je in de campingwinkel. Niet alleen kun je er voor eten terecht ook voor zwemspullen.
De chalets zijn voorzien van woonkamer met gaskachel, ronde zitbank en eettafel. De keuken heeft een 4-pits gastoestel, afzuigkap en koelkast met vriesvak. Er is 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, 1 slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en extra bovenbed. De badkamer heeft een toilet, douche en wastafel.
Voor openingstijden voor het waterskiën neem hier een kijkje.
Groupons gids voor Betuwestrand
Het recreatiepark heeft een eigen strand waar het mogelijk is om te zwemmen, zonnebaden, waterskiën en wakeboarden. Op het meer zijn twee waterskibanen, een kleine en een grote met meerdere schansen. In de zomer kunnen de kinderen deelnemen aan het animatieprogramma dat door het team van Betuwestrand wordt georganiseerd. Op het park is verder een partycentrum, speelhuis, voetbal-, volleybal-, en tennisveldje aanwezig.
Faciliteiten
- Check-in vanaf 15 uur; check-out tot 11 uur
- WiFi wordt verhuurd per modem € 15/week ( € 5 per apparaat per week)
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Het personeel spreekt Nederlands en Engels
Deal-Voorwaarden
Geldig van 20-05-2016 tot en met 30-09-2016.
Uitgesloten data/perioden: 05-07-2016 t/m 21-08-2016.
Prijs per 5 personen.
Boeken
Boeken verplicht telefonisch op 0345 - 681503 of via e-mail op info@betuwestrand.nl en onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Graag jouw voucher toevoegen aan de e-mail.
Voor vragen kun je contact opnemen met de aanbieder via bovengenoemd telefoonnummer of e-mailadres.
Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk.
Wijzigingen kunnen tot 14 dagen voor aankomstdatum doorgegeven worden, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn.
Er is geen limiet aan het aantal vouchers wat je kunt kopen.
Bijkomende kosten
Borg van € 75 en borg voor de sleutel van het hek van € 50 (beide bij aankomst te voldoen).
Meer info
Het hotel bevindt zich in Beesd, Nederland.
Geldig voor verblijf in een luxe chalet voor 5 personen.
Max. capaciteit: 6 personen (5 personen en 1 baby).
Een baby mag gratis verblijven in eigen meegebrachte babybedje.
Gegevens gebaseerd op verblijf in een luxe chalet.
Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Gegevens geverifieerd op hotel website/booking-website op 29-04-2016.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH en niet door Groupon Netherlands BV.
Op deze deal zijn annuleringsvoorwaarden van toepassing.