Wat je krijgt
Alles opties zijn inclusief: verblijf voor 2 personen in een Comfort Cottage in Huttenheugte of Comfort Appartement in Nordseeküste, dagelijks toegang tot alle faciliteiten waaronder het subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo. Zie de tekst voor de opties.
Center Parcs
Bij Center Parcs hoef je je nooit te vervelen. Wat dacht je van een bezoek aan Aqua Mundo, het subtropische zwemparadijs van Center Parcs? Je kan van de lange glijbanen af of relaxen in de sauna, onder de zonnebank of in het Turks stoombad. Ook aan sportmogelijkheden is bij Center Parcs geen gebrek. Is het na een dag vol inspanning weer tijd voor ontspanning? ’s Avonds is de overdekte Market Dome het gezellige middelpunt. Hier kan je sfeervol dineren en genieten van livemuziek en entertainment.
De parken
De Huttenheugte
De Huttenheugte is een compleet park in Drenthe waar vermaak en vertier zo ongeveer uit de kraan komen. Naast alle denkbare faciliteiten die je mag verwachten van Center Parcs liggen in de direct omgeving publiekstrekkers als Ponypark Slagharen, Noorder Dierenpark en Plopsa Indoor Coevorden. Daarnaast is het vooral een heel actief park met uiteenlopende sportieve en spannende activiteiten.
In De Huttenheugte verblijf je in een Comfort Cottage die voorzien is van alle faciliteiten die je van een vakantiehuis mag verwachten. De cottage heeft een keuken, zitkamer met tv en open haard, badkamer met bad of douche en een slaapkamer, dekbedden en hoofdkussens.
Nordseeküste
Nordseeküste (DLD) ligt aan de noordkust van Duitsland op zo’n 2 uur rijden van Groningen. Het park is voorzien van een sprookjesachtige sauna in 1001 nacht-thema. In de omgeving kan je wandelen op het Duitse wad, fietsen of wandelen langs de kust of een uitstapje maken naar de stad Bremen.
In Nordseeküste verblijf je in een Comfort Appartement. Deze zijn voorzien van een luxueus bad, een compleet ingerichte keuken (of kitchenette) en een gemeubileerd terras of balkon. De keuken heeft een NESCAFÉ Dolce Gusto-koffiezetapparaat. De appartementen beschikken verder over een woon-/slaapkamer met badkamer, douche en toilet.
De opties
- € 99 voor een weekend van 3 nachten - periode 1 (59% korting)*
- € 99 voor een midweek van 4 nachten - periode 2 (59% korting)*
- € 149 voor een weekend van 3 nachten - periode 3 (47% korting)*
- € 149 voor een midweek van 4 nachten - periode 4 (45% korting)*
- € 179 voor weekend van 3 nachten - periode 5 (40% korting)*
- € 179 voor een midweek van 4 nachten -periode 6 (47% korting)*
- € 199 voor een weekend van 3 nachten - periode 7 (40% korting)*
- € 199 voor een midweek van 4 nachten - periode 8 (43% korting)*
- € 299 voor een midweek van 4 nachten - periode 9 (39% korting)*
*Bijkomende kosten: reserveringskosten van € 29,50, toeristenbelasting bij Huttenheugte van € 2,02 p.p.p.n., toeristenbelasting bij Nordseekuste van € 2,20 p.p.p.n. en voor kinderen € 0,75 p.p.p.n. en hier betaal je ook € 7,25 bedlinnen per persoon
Aankomstdata 2015
Een weekend is van vrijdag tot maandag en een midweek van maandag tot vrijdag.
Periode 1 - Weekend
- 06-11
- 13-11
- 20-11
- 27-11
- 04-12
- 11-12
Periode 2 - Midweek
- 09-11 (niet geldig voor Huttenheugte)
- 16-11
- 23-11
- 30-11
- 07-12
- 14-12
Periode 3 - Weekend
- 04-09
- 11-09
- 18-09
- 25-09
- 02-10
- 09-10
- 16-10
- 23-10
- 30-10
Periode 4 - Midweek
- 31-08
- 07-09
- 14-09
- 21-09
- 28-09
- 05-10
- 12-10
- 02-11
Periode 5 - Weekend
21-08 28-08
Periode 6 - Midweek
- 19-10
- 26-10
Periode 7 - Weekend
- 31-07
- 07-08
- 14-08
Periode 8 - Midweek
- 24-08
Periode 9 - Midweek
- 03-08
- 10-08
- 17-08
Deal-Voorwaarden
Boeken: voor 14 augustus 2015 en minimaal 3 dagen voor aankomst verplicht online op www.centerparcs.nl/groupon2 o.v.v. Groupon. De groupon-code moet je bij je de betaling van de boeking verzilveren. De waarde van de groupon wordt dan in mindering gebracht op het totale boekingsbedrag.Wanneer je je definitieve reservering hebt gemaakt, is wijzigen of annuleren niet meer mogelijk. Je kan meerdere groupons kopen om je verblijf te verlengen.verblijf te verlengen.
Bijkomende kosten: reserveringskosten van € 29,50, toeristenbelasting bij Huttenheugte van € 2,02 p.p.p.n., toeristenbelasting bij Nordseekuste van € 2,20 p.p.p.n. en voor kinderen € 0,75 p.p.p.n en hier betaal je ook € 7,25 bedlinnen per persoon.
Beperkingen: huisdieren zijn niet toegestaan.
Meer info: beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd. Op basis van eigen vervoer; boek je vervoer pas zodra je verblijf is bevestigd. Het bijboeken van baby bedjes of extra personen is niet mogelijk. Deze voucher wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV. Op deze deal zijn Annuleringsvoorwaarden van toepassing.