In de Ardennen kan je mooie wandeltochten maken, mountainbiken, wilde dieren zien, grotten bezoeken en survivallen. Of gewoon met een boekje bij de open haard van andermans avonturen genieten. Doe waar je zin in hebt met 1, 2 of 3 nachten in Hotel Le Grenier des Grottes (vanaf € 44,50 p.p.).
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/jrhNadE7EcGSPjrBHYj9/fT-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/dLwXayCqNdV1AiDja8iW/ec-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
Kies uit de volgende opties
- € 89 voor 1 nacht (waarde € 206)
- € 169 voor 2 nachten met 3-gangendiner (waarde € 392)
- € 219 voor 3 nachten met 3-gangendiner (waarde € 478)
Het verblijf is in alle gevallen voor 2 personen in een standaardkamer en inclusief:
- Ontbijtbuffet met bubbels
- 1 fles wijn per kamer
- 1 uur privé-wellness
- Een dag fietshuur
Het hotel
Hotel Le Grenier des Grottes ligt in de Ardennen tegenover de ingang naar de
grotten van Han. De ruime hotelkamers beschikken over een eigen badkamer en in alle gemeenschappelijke ruimtes is WiFi beschikbaar. Naast een voortreffelijk restaurant en een gloednieuw wellnesscenter heeft het hotel ook een bar en een salon met een gezellige open haard.
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/6RA53qRmiQDe2rwAwnrT/2m-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/jSB2Dhwr1ioT5V7uZpVB/cc-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/veZfMxs2YUSjdN72FAtN/LC-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/vk9RrqyeGgDkDGrJPcMB/Nj-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
De omgeving
Hotel Le Grenier des Grottes ligt in het dorpje Han-sur-Lesse in de Ardennen. Dit bosrijke laaggebergte is een waar paradijs voor de natuurliefhebber. Tegenover het hotel liggen de grotten van Han, de grootste toeristische trekpleister van de omgeving. Daarnaast is er ook een wildpark met onder andere wilde zwijnen, damherten, wolven en lynxen. Het dorpje zelf is een gemoedelijk geheel waar het kalme riviertje de Lesse al sinds jaar en dag ongedwongen doorheen kabbelt.
<img src=”http://img.grouponcdn.com/deal/4BLwvUTFHfuwaxV5zA3H/8P-683x452”alt=”© Groupon” width=”470” height=”313”>
Wat anderen schreven...
Hotel Le Grenier des Grottes scoort een 7,8 op ZOOVER.nl.
Mijn partner en ik zijn net voor een tweede keer naar Hotel Grenier des Grottes terug. Het hotel is aangenaam, comfortabel, warm, en midden in het centrum van de stad. Het hotel personeel zeer behulpzaam zijn, met name de manager. Het eten was heerlijk - zelfs beter dan de eerste keer en de huiswijn is goede waarde voor uw geld. Zal zeker terugkeren, hoewel zal voor een kamer aan de achterkant van het hotel als minder verkeerslawaai vragen. -- missmop, TRIPADVISOR.nl
Leuk hotel in het centrum van Han in een prachtige omgeving. Ziet er netjes uit, prima verzorging. Goede bedden, kamer ruim en schoon, flatscreen tv, personeel vriendelijk en altijd in voor gezellig praatje. [...] Ontbijt zeer ruim in keus, zelfs lekkere champagne erbij. Geen last van gehorigheid gehad. Ontbijt-en dinerzaal gezellig en comfortabel ingericht. Door het slechte weer was de omgeving wat troosteloos, maar goed, daar kunnen de hoteleigenaren ook niets aan doen. Bij mooi weer kun je heerlijk zitten op het terras. We hadden bij de reservering ook een diner-arrangement geboekt, we kregen iedere dag een ander 3-gangenmenu aangeboden. Ook dit was prima in orde, afwisselend en lekker. De prijs/kwaliteitverhouding was dan ook goed. Voor iemand die veel luxe wil is dit hotel misschien te eenvoudig, maar de eigenaar en zijn personeel doen uitstekend hun best om het iedereen naar de zin te maken. -- Anita Vink-Berends, ZOOVER.nl
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 1 groupon per reservering te gebruiken, maar meer groupons te koop als kado.
Meer mogelijkheden: een wiegje voor een baby t/m 24 maanden kost € 5, een extra bed voor een kind t/m 11 jaar kost € 25 p.p.p.n. inclusief ontbijt en toegang tot wellness, een bed voor een persoon vanaf 12 jaar kost € 43 p.p.p.n. inclusief ontbijt en toegang tot wellness.
Boeken (


Annuleren: wijzigingen en annuleringen kunnen tot 7 dagen voor aankomst worden doorgegeven aan Hotel Le Grenier des Grottes.
Meer info: beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd. Op basis van eigen vervoer; boek je vervoer pas zodra je verblijf in het hotel is bevestigd. Check-in vanaf 15.00 uur, check-out tot 11.00 uur. Eventuele extra kosten worden betaald aan het hotel. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.