Wat je krijgt
Inclusief in alle opties:
- Verblijf voor twee in een budget standaard kamer
- Ontbijt
- Appeltaart met slagroom
Geldigheid en annuleringsbeleid
- Geldig voor verblijf van 01-04-2018 t/m 31-03-2019 op alle dagen van de week
- Uitgesloten data/perioden: 01-07 t/m 30-09-2018
- Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk
- Wijzigingen kunnen tot minimaal 3 dagen voor aankomstdatum doorgegeven worden, onder voorbehoud van beschikbaarheid
De opties
Verblijf in nov/dec/jan/feb/maart
- 1 nacht - 2 pers. - budget standaardkamer - ontbijt - appeltaart met slagroom - € 49 (50% korting)*
- 2 nachten - 2 pers. - budget standaardkamer - ontbijt - appeltaart met slagroom - € 89 (53% korting)*
- 3 nachten - 2 pers. - budget standaardkamer - ontbijt - appeltaart met slagroom - € 119 (58% korting)*
Verblijf in april/mei/juni/oktober
- 1 nacht - 2 pers. - budget standaardkamer - ontbijt - appeltaart met slagroom - € 69 (30% korting)*
- 2 nachten - 2 pers. - budget standaardkamer - ontbijt - appeltaart met slagroom - € 124 (35% korting)*
- 3 nachten - 2 pers. - budget standaardkamer - ontbijt - appeltaart met slagroom - € 174 (39% korting)*
*Bijkomende kosten: toeristenbelasting van € 2,95 p.p.p.n.
Het hotel
Hampshire hotel Renesse ligt op 15 minuten loopafstand van het strand en op 5 minuten lopen van het centrum van Renesse. In de omgeving is er genoeg te doen: paardrijden, surfen, wandelen of heerlijk eten. In Zeeland kan het allemaal.
Je verblijft in een standaard tweepersoonskamer. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met toilet en douche en is voorzien van alle gemakken. Ook heeft elke kamer een balkon of een terras.
Groupon´s gids voor Zeeland
Zeeland is een uitgelezen locatie om fijn te gaan uitwaaien en te genieten van het natuurschoon. Maar ook (cultuur)shoppers kunnen losgaan, want steden als Goes, Middelburg, Gent, Brugge en Antwerpen zijn makkelijk te bereiken. Als je liever wat in de buurt van het hotel blijft, dan kan je op de fiets of wandelend op verkenning gaan. Hierna is het heerlijk bijkomen met een hapje of een drankje op het terras of aan de bar van het hotel.
Faciliteiten
- Het personeel spreekt Nederlands, Engels en Duits
- Huisdieren zijn toegestaan, neem contact op met het hotel om te reserveren, op basis van beschikbaarheid
- Inchecken vanaf 14.00 uur; uitchecken tot 11.00 uur
- Gratis WiFi beschikbaar
Deal-Voorwaarden
Geldig van 01-04-2018 t/m 31-03-2019 op alle dagen van de week.
Uitgezonderde data/perioden: 01-07 t/m 30-09-2018.
Prijs per 2 personen.
Boeken
Boeken is verplicht. Controleer de beschikbaarheid voor het boeken.


Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk.
Wijzigingen kunnen tot minimaal 3 dagen voor aankomstdatum doorgegeven worden, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn.
Je kan meerdere groupons kopen om je verblijf te verlengen.
Bijkomende kosten
Toeristenbelasting van € 2,95 p.p.p.n.
Meer info
Het hotel is gevestigd in Renesse, Nederland.
Huisdieren zijn toegestaan, in overleg met het hotel en tegen een toeslag van € 12,50 per hond/nacht, maximaal 2 honden per kamer. Honden zijn niet toegestaan in de brasserie tijdens het ontbijt.
Geldig voor verblijf in een budget standaard kamer voor 2 personen.
Check-in: vanaf 14.00 uur; check-out: tot 11.00 uur.
Extra personen
Max. capaciteit kamer: 2 personen.
Verblijf van een extra persoon is niet mogelijk.
Gegevens gebaseerd op verblijf in een budget standaard tweepersoonskamer.
Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Gegevens geverifieerd op hotel website/booking-website op 13-03-2018.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH en niet door Groupon Netherlands BV.
Op deze deal zijn annuleringsvoorwaarden van toepassing.
online boeken op de volgende pagina http://reserveren.groupon.nl/?utm_source=Groupon&utm_medium=HP&utm_campaign=Reserveren