Wat je krijgt
Inclusief in alle opties: verblijf voor 2 personen in een kasteelkamer of koetshuiskamer (afhankelijk van beschikbaarheid), ontbijt, fles champagne op de kamer en eenmalig een luxe lunchpackage voor 2 personen incl. luxe sandwiches, fruitjuices, yoghurtjuices, luxe treatments, etc.
- 1 nacht - 2 pers. - ontbijt - fles champagne - 1x luxe lunchpakket - € 99 (42% korting)
- 2 nachten - 2 pers. - ontbijt - fles champagne - 1x luxe lunchpakket - € 158 (46% korting)
- 3 nachten - 2 pers. - ontbijt - fles champagne - 1x luxe lunchpakket - € 198 (52% korting)
Bijkomende kosten: toeristenbelasting € 1,35 p.p.p.n.
B&B Kasteel Nijswiller
Het B&B Kasteel Nijswiller gebouwd in 1275, ligt in het zuiden van Limburg in prachtig heuvellandschap. Je vindt hier een heerlijke rustige omgeving om volledig te ontstressen van jouw dagelijkse beslommeringen. Uiteraard vind je in de nabijheid ook voldoende activiteiten zoals een golfbaan, interessante fietspaden en de mogelijkheid op te paardrijden.
Je ontvangt bij jouw boeking ook 1x deluxe lunchpakket voor 2. Dit pakket bestaat ondermeer uit luxe broodjes, fruitsappen en yoghurtdrink.
Het kasteel heeft kasteelkamers en koetshuiskamers. De koetshuiskamers kunnen geboekt worden onder voorbehoud van beschikbaarheid. De kamers zijn luxe ingericht en hebben kingsize bedden en een eigen badkamer met douche en toilet. Verder maken een flatscreen HD tv, en een Nespresso-machine onderdeel uit van de inrichting. Tot slot heb je ook de beschikking over highspeed WiFi.
Groupons gids voor Zuid-Limburg
Kasteel Nijswiller is gelegen in een fraai landschap in Zuid-Limburg. In de directe omgeving van het hotel heb je vele wandel- en fietsroutes. Dankzij glooiende heuvels, kastelen en grotten voelt het net alsof je in het buitenland zit. Met de prachtige natuur in de nabijheid en de gastvrijheid kom je volledig tot rust. Maastricht, Aken, Heerlen, Vaals en Luik bevinden zich nabij het kasteel. In die historische steden kan naar hartelust gewinkeld worden, en tussendoor zijn er verschillende bezienswaardigheden te bekijken: de Dom van Aken, de palts van Karel de Grote (kasteel) of de Carolusthermen.
Faciliteiten
- Check-in vanaf 14:30 uur; check-out tot 11:30 uur
- WiFi is gratis
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Het personeel spreekt Nederlands, Duits en Engels
Deal-Voorwaarden
Geldig van 07-03-2016 tot 31-12-2016.
Prijs per 2 personen.
Boeken
Online boeking onder voorbehoud van beschikbaarheid via link: http://www.kasteelnijswiller.nl/?page_id=159.
Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is wijzigen of annuleren niet meer mogelijk.
Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn.
Maximaal 1 voucher per verblijf.
Bijkomende kosten
Toeristenbelasting van € 1,35 p.p.p.n.
Meer info
Geldig voor verblijf in een tweepersoonskamer in een kasteelkamer of koetshuiskamer voor 2 personen.
Gegevens gebaseerd op verblijf in een tweepersoonskamer in een kasteelkamer of koetshuiskamer.
Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Gegevens geverifieerd op hotel website/booking.com op 23-02-2016.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH en niet door Groupon Netherlands BV.
Op deze deal zijn annuleringsvoorwaarden van toepassing.