5.0
Gemiddelde van 1-beoordelingen
100%
Alle opties zijn inclusief: 7-gangendiner ‘Menú Gran Paradiso’. Wanneer je voor een overnachting kiest dan is deze met ontbijt
Het restaurant van Mario Uva in het Noord-Hollandse Neck heeft maar liefst 14 GaultMillau-punten. Er wordt gekookt vanuit een authentieke Italiaanse visie, met direct uit Italië geïmporteerde ingrediënten. Mario was een pionier op meerdere punten, maar de introductie van het verrassingsmenu was niets minder dan een revolutie. Tot op de dag van vandaag komen gasten van heinde en verre om zich te laven aan de fantastische gerechten en de geweldige wijnen. Tel daarbij de warme, ontspannen ambiance en de uitstekende service en het mag duidelijk zijn waarom Mario al jaren bijzonder succesvol is.
Menu ‘Gran Paradiso’ met streekproducten uit Valle d’Aosta:
Kom je met twee personen dan is het mogelijk om avond in stijl af te sluiten: overnachten in een van de karakteristieke kamers. Deze kamers zijn voorzien van alle gemakken en kijken uit op het idyllische landschap van Wijdewormer. Je hoeft dus niet van te voren te bepalen wie de BOB is én kan je de volgende ochtend genieten van een lekker Italiaans ontbijt.Een perfecte plek om niet alleen te genieten van gastronomische hoogstandjes, maar ook om helemaal tot rust te komen.