Wat je krijgt
Inclusief in alle opties:
- Verblijf voor 2 personen in een Standaard tweepersoonskamer met ontbijt
Geldigheid:
- Geldig voor een verblijf tussen 16 april en 4 oktober 2023
- Geldig op zondag t/m donderdag
- Uitgesloten data/perioden:
- Vrijdagen en zaterdagen
- 30 april, 1 mei, 18 mei en 28 mei 2023
- 1 t/m 31 augustus 2023
- Van 1 t/m 31 juli 2023 geldt er een toeslag van € 30 per nacht, direct aan het hotel te betalen
Annuleringsvoorwaarden:
- Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk
- Eventuele wijzigingen uiterlijk 7 dagen voor de geplande aankomstdatum in overleg met het hotel, op basis van beschikbaarheid
Het hotel
Het 4-sterren hotel The Memlinc ligt op slechts 100 meter van het strand, in hartje Knokke.
De 70 hotelkamers hebben allemaal een salonhoekje en een bureau. Ze zijn verder voorzien van een badkamer met bad of douche en een televisie. Sommige kamers bieden uitzicht op de zee, anderen op de villawijk.
Het hotel beschikt over twee restaurants waarvan één er is gespecialiseerd in gerechten met vis en zeevruchten. Er zijn dan ook dagelijks twee visleveringen per dag uit Zeebrugge en Bretagne. Verder ben je op het dak welkom in de skybar 3Sixty voor een borrel met uitzicht.
Het hotel beschikt ook over een trendy oesterbar met terras dat uitzicht biedt op zee. Bovendien is er voor de klanten een elegante salon waar je cocktails en lokale biertjes kan bestellen. Op 200 meter van het hotel is er de mogelijkheid om fietsen te huren waarmee je de omgeving kan verkennen.
Groupon's gids voor Knokke
Knokke-Heist claimt de titel voor dé badplaats bij uitstek te zijn waar je kan ‘funshoppen’: niet omdat je moet, maar omdat je er zin in hebt. Er is een uitgebreid aanbod aan leuke winkeltjes, van verfrissend eenvoudig tot opmerkelijk exclusief, met de grootste internationale topmerken. Ook leuk: alle winkels zijn hier op zondag open. Geniet verder van de zilte zeelucht tijdens een wandeling op strand of met de kids op de zeedijk.
Faciliteiten
- Check-in: vanaf 15.00, check-out: tot 12.00 uur
- Gratis wifi
- Het personeel spreekt Nederlands, Duits, Engels en Frans
- Huisdieren toegestaan voor € 25 per huisdier, per nacht
- Parkeren is mogelijk voor € 25 per nacht
- Exclusief transfers en vervoer
Deal-Voorwaarden
Geldig vanaf 16 april t/m 4 oktober 2023 op zondag t/m donderdag.
Uitgesloten data/perioden: 30 april, 1 mei, 18 mei, 28 mei en de hele maand augustus 2023.
Prijs per 2 personen.
Boeken
Boeken verplicht uiterlijk 30 mei 2023 via e-mail naar info@memlinc.be, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Voeg je groupon toe aan de e-mail.
Boek zo vroeg mogelijk om verzekerd te zijn van de gewenste reisdata.
Voor vragen kun je contact opnemen met de aanbieder via bovengenoemd e-mailadres.
Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk. Eventuele wijzigingen of annuleringen uiterlijk 7 dagen voor de geplande aankomstdatum in overleg met het hotel, op basis van beschikbaarheid.
Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn.
Maximaal 1 groupon per verblijf te gebruiken.
Bijkomende kosten
Voor een verblijf van 1 t/m 31 juli 2023 geldt er een toeslag van € 30 per nacht, direct aan het hotel te betalen.
Meer info
Het hotel is gevestigd in Knokke, België.
Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur.
Huisdieren toegestaan tegen een meerprijs van € 25 per nacht.
Parkeren is mogelijk tegen een meerprijs van € 25 per nacht.
Exclusief vervoer en transfers.
Geldig voor verblijf in een Standaard kamer voor 2 personen.
Extra persoon
Standaard bezetting kamer: 2 personen.
Max. bezetting kamer: 2 volwassenen + 1 baby of kind
Een baby tot 3 jaar verblijft tegen een meerprijs van € 15 per nacht in een babybedje.
Een kind tot 12 jaar verblijft tegen een meerprijs van € 25 per nacht in een extra bed incl. ontbijt.
Gegevens gebaseerd op verblijf in een Standaard tweepersoonskamer.
Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH. en niet door Groupon Belgium B.V.
Voor meer informatie zie algemene voorwaarden reserveringen