Wat je krijgt
Inclusief in alle opties:
- Verblijf in een Comfort Duingalow met 4 of 6 personen of in een Luxe Lodgetent met 6 personen (afhankelijk van de gekozen optie)
- Ongelimiteerde toegang tot de attracties, bekijk hier de openingstijden
- Toegang tot het Tikibad volgens de toegangsregelingen, bekijk ze hier
Extra bij te boeken
- Comfortarrangement: opgemaakte bedden, handdoekenpakket + keukenpakket voor € 12,50 p.p. (voor alle personen in de Duingalow te boeken)
- Handdoekenpakket: 2 stuks voor € 8,50
- Keukenpakket: 2 theedoeken en 1 handdoek voor € 6,50
- Bekijk hierhier de FAQ met veelgestelde vragen
Deze services moeten vooraf worden betaald, je krijgt hiervoor een e-mail met de factuur
Hotelbeleid:
- Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
- Annuleren is niet mogelijk
- Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht.
- Prijzen kunnen per datum variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid
- In de weekenden tijdens de winterperiode is het attractiepark beperkt geopend. Kijk hier welke winterattracties geopend zijn
- De boeker moet 21 jaar of ouder en aanwezig zijn
- Exclusief toeristenbelasting van € 1,70 p.p.p.n.. Binnen een week na boeken ontvang je een factuur om dit bedrag te voldoen.
- Exclusief bedlinnen, deze moet je verplicht bijboeken voor € 9,95 per persoon, je krijgt hiervoor een e-mail met de factuur
De Duingalows
De gezellige huisjes zijn rustig gelegen aan de rand van het park. Alle bungalows zijn standaard voorzien van boxspring-bedden, een televisie, waterkoker, koffiezetapparaat, broodrooster en tuinmeubilair. De Comfort Duingalows van 40 m² zijn voorzien van een vaatwasser en combimagnetron. De Luxe Lodgetenten zijn voorzien van een ruime zit- een eethoek met steigerhouten meubels, drie slaapkamers en een apart toilet
De Luxe Lodgetenten zijn ideaal als je houd van luxe, de natuur en van kamperen. Ze hebben een inrichting van steigerhout, inclusief keuken met gasfornuis en een combi-magnetron. Er zijn drie slaapkamers, een eigen badkamer, en de mogelijkheid om de voorkant van de tent bij zonnig weer helemaal open te zetten voor extra ruimte op de veranda met luifel.
Gasten kunnen ontspannen op het terras met tuinmeubelen en genieten van het idyllische uitzicht op de tuin. In de omgeving zijn er verschillende activiteiten mogelijk, zoals fietsen, wandelen en dagtochten.
Duinrell
Kikker op tijdens een bezoek aan het park met verschillende attracties en plons gelijk in het tropische Tikibad. De openingstijden kan je hier bekijken. In de weekenden tijdens de winterperiode is het attractiepark op zaterdag geopend van 11.00 tot 20.00 uur. Kijk hier welke winterattracties geopend zijn.
Stippel hier alvast je route uit langs alle attracties in het park en zie hier de plattegrond van het Tikibad.
Tikibad
Lekker opwarmen bij tropische temperaturen doe je in het Tikibad: een van de grootste overdekte waterglijbanenparadijzen van de Benelux. Voel de adrenaline door je lichaam gieren in de Tyfoon, de Blits en de Flits of tol op hoge snelheid rond in de enorme trechter van de Cycloon. Naast de supersnelle afdalingen zijn er in het Tikibad ook glijbanen voor de familie, zoals de Groene Barracuda en Blauwe Haai.
Het kids-waterpark Playa is speciaal voor kinderen t/m 12 jaar en beschikt over vier nieuwe glijbanen. Ga onder de mega bucket waterval staan, zoef razendsnel van de Rapid Run af, glijd door de megatrechter Hurri'Cone en maak een scherpe bocht naar rechts óf naar links voor extra spanning in de Blue Stripe en Green Flash.
Kamerdetails
- Kamernaam: Comfort Duingalow
- Standaard bezetting: 4 of 6 personen, afhankelijk van de gekozen optie
- Max. bezetting: 4 of 6 personen
- Verblijf van een extra persoon is niet mogelijk
- Babybedje en stoel is beschikbaar voor € 2,50 per nacht
- Kamernaam: Luxe Lodgetent
- Standaard bezetting: 6 personen
- Max. bezetting: 6 personen
- Verblijf van een extra persoon is niet mogelijk
- Babybedje en stoel is beschikbaar voor € 2,50 per nacht
Groupon's gids voor Den Haag/Scheveningen
Wassenaar ligt op een steenworp afstand van Den Haag en Scheveningen. Buiten het aanbod van diverse winkels en cultureel erfgoed heeft Den Haag diverse musea waaronder het Mauritshuis met als topstuk het Meisje met de parel van Vermeer. Voor een grote blik op een klein landje is Madurodam een aanrader. Is het weer wat minder, bezoek dan het Omniversum voor een interessante film op groot doek. Het strand van Scheveningen is op korte afstand te bereiken. Loop langs de pier, geniet van het uitzicht en neem plaats op een van de vele loungebanken.
Faciliteiten
- Inchecken: vanaf 15.30 uur, uitchecken: tot 10.30 uur
- Het personeel spreekt Nederlands
- Basis wifi is beschikbaar en inbegrepen, voor max. 5 apparaten
- Huisdieren zijn toegestaan: € 10 per dier per nacht, met een max. van 2 huisdieren per accommodatie (meldt dit van te voren bij het boeken)
- Parkeren: 1 auto gratis, de tweede auto voor een meerprijs van € 15 per auto, per nacht op een apart parkeerterrein op het vakantiepark
- Transfers niet mogelijk
- Exclusief bedlinnen, bij te boeken voor € 9,95 per persoon, vooraf te betalen
- Auto’s mogen na uitcheck niet op het vakantiepark blijven staan
Deal-Voorwaarden
* Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten.
* Vanaf het moment van reserveren is er geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk.
* Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht.
* De naam van elke reiziger moet bij de check-in overeenkomen met die op het identiteitsbewijs.
* Restituties na de check-in kunnen niet door Groupon in behandeling genomen worden.
* Minimaal één van de reizigers moet tijdens het inchecken 21 jaar of ouder zijn.
* Tijdens het inchecken is een credit / debit card vereist.
* Toeristenbelasting van € 1,70 p.p.p.n., direct aan het hotel te betalen.
* Exclusief bedlinnen, deze moet je verplicht bijboeken voor € 9,95 per persoon, je krijgt hiervoor een e-mail met de factuur
* De deal-aanbieder is exclusief verantwoordelijk voor de zorg en de kwaliteit van de geadverteerde goederen en diensten.
* Om je verblijf mogelijk te maken en voor communicatie met betrekking tot je verblijf, kunnen je naam en e-mailadres met het hotel worden gedeeld.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV.
Over Vakantiepark Duinrell
Recente beoordelingen van TripAdvisor
Helaas hebben we geen recensies voor dit hotel in het Nederlands.