Wat je krijgt
Alle opties zijn inclusief: verblijf voor twee in een Standard Room met ontbijt en late check-out tot 12.00 uur. Wanneer je kiest voor een optie met wellnessdag dan vindt deze plaats bij Brasschaats Badhuis
- Optie 1: € 64 voor 1 overnachting (waarde € 120)
- Optie 2: € 94 voor 1 overnachting met een wellnessdag (waarde € 177,60)
- Optie 3: € 109 voor 2 overnachtingen (waarde € 230)
- Optie 4: € 139 voor 2 overnachtingen met een wellnessdag (waarde € 287,60)
- Optie 5: € 149 voor 3 overnachtingen (waarde € 340)
- Optie 6: € 179 voor 3 overnachtingen met een wellnessdag (waarde € 397,60)
Van der Valk Hotel Dennenhof ligt in het pittoreske stadje Brasschaat in de groene omgeving van De Kempen op 35 min rijden van Antwerpen.
- Kamers comfortabel uitgerust met flatscreen-tv, bureau, bad en/of douche, toiletartikelen, haardroger, balkon of terras
- Gevarieerd ontbijtbuffet met verse producten
- In de bar of het restaurant kan je terecht voor een een drankje, lunch of dinner
- Terras met speeltuin
- Verschillende fiets- en wandelroutes nabij het hotel
- Naar keuze een dag toegang tot wellness in het Brasschaats Badhuis op 2 minuten wandelen
- Het personeel spreekt Engels, Frans en Nederlands
- Gratis WiFi en parking
Het Brasschaats Badhuis is een oord van luxe en pure verwennerij op 2 minuten wandelen van het hotel. Probeer de 6 verschillende sauna’s, zoals de infraroodsauna of bio sauna, geniet in de relaxruimtes, zweet eens lekker uit in het Turks stoombad, plons in het zwembad en warm je op aan de open haard. Ook wanneer het mooi weer is, kan je genieten van de prachtige buitentuin en zonnen in één van de vele ligstoelen.
Groupon’s gids voor Brasschaat
Het hotel ligt vlakbij het charmante centrum van Brasschaat, waar je mooie fiets- en wandeltochten kan maken. Na een autorit van 35 minuten ben je al in Antwerpen: de Meir, de Grote Markt, het pittoreske Conscienceplein, het MAS en de Zoo verdienen een bezoekje.
Faciliteiten
Hotel
- Bar en restaurant
- Terras met speeltuin
- Gratis internet
- Fietsverhuur
- Autoverhuur
- Gratis parkeren
Wellness
- Sauna’s
- Zwembaden
- Relaxruimte
- Tuin met ligbedden
- Restaurant
- Spa-behandelingen
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 1 groupon per reservering te gebruiken, maar meer groupons te koop als kado.
Meer mogelijkheden: een bedje voor een kind t/m 23 maanden is op aanvraag beschikbaar voor € 5 p.n. Een extra bed een persoon vanaf 2 jaar kost € 10 p.p.p.n. Ontbijt kan worden bijgeboekt voor € 12,50 p.p.p.d. Huisdieren zijn welkom voor € 10 per dag.
Boeken: verplicht via e-mail op dennenhof@valk.com, o.v.v. Groupon.
Annuleren: wijzigingen kunnen tot 7 dagen voor aankomst worden doorgegeven aan Van der Valk Hotel Dennenhof. Wanneer je je definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk.
Meer info: deze deal wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV. Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd. Op basis van eigen vervoer; boek je vervoer pas zodra je verblijf in Van der Valk Hotel Dennenhof is bevestigd. Check-in vanaf 13.00 uur, check-out tot 11.00 uur. Bijkomende kosten worden betaald aan Van der Valk Hotel Dennenhof. De Verkoopvoorwaarden van Groupon International Travel en de Wettelijke Bedenktermijn zijn op deze deal van toepassing.