Momenteel niet beschikbaar

Jumpsuit met Halloween-print

Jumpsuit met Halloween-print

Nog niet beschikbaar

In een Notendop

Deze jumpsuit met Halloween-print is verkrijgbaar in meerdere uitvoeringen en maten.

Product-details

  • Jumpsuit met Halloween-print
  • Zonder mouwen
  • Diepe V-hals
  • Wijde pijpen
  • Palazzo-broek
  • 3/4 ​​lengte
  • Samenstelling: 95% viscose, 5% elastaan
  • Zacht, rekbaar en comfortabel materiaal
  • Kan in de wasmachine

Maattabel:

maat lengte (cm) borstbreedte (cm)
S-M 121 38
M-L 121 40
L-XL 121 42
XL-XXL 121 44

Deal-Voorwaarden

Kunnen de verzend-beperkingen van de Brexit tot vertragingen bij de levering leiden.​

Levering: € 2,99 (niet inbegrepen). Levering binnen circa 14 kalenderdagen.
Je bestelling: Bij aankoop moet je een afleveradres opgeven. Het product wordt rechtstreeks geleverd op het opgegeven adres en het adres kan na het bestellen niet meer worden gewijzigd. Levering alleen in Nederland.
Meer info: Dit product wordt verkocht door Groupon Goods Global GmbH. De verkoopvoorwaarden en het retourbeleid van Groupon Goods Global GmbH zijn op deze deal van toepassing. Voor meer informatie over Groupon Goods Global GmbH, bekijk de FAQs.

Voor de levering van je bestelling kan het noodzakelijk zijn dat jouw e-mailadres en/of telefoonnummer éénmalig wordt/worden verstrekt aan onze leveranciers. Ze gebruiken deze gegevens uitsluitend om contact met je op te nemen voor het succesvol afleveren van je bestelling.