Momenteel niet beschikbaar

'Grand View' matras, 7 zones met pocketveren, traagschuim en geventileerde latex, 32 cm, van het merk Sampur

Sampur latex en traagschuim matras, 32 cm

€ 799
Nog niet beschikbaar

In een Notendop

Met pocketveringtechnologie, latexschuim en een dikte van 32 cm streeft deze matras naar een ontspannen slaap.

Product-details

Zorg dat je adres en mobiele telefoonnummer op de betaalpagina up-to-date zijn.

Matras

  • Hardheid: semi-stevig
  • Comfort: zacht
  • Morfologische ondersteuning: uitstekend
  • Matrastechnologie: traagschuim, pocketveren en latex
  • Matrasdikte: 32 cm
  • Slaaponafhankelijkheid: uitstekend
  • Aanbevolen voor: hoogstaand comfort
  • Ventilatiekwaliteit: zeer hoog
  • Behandeling: anti-huisstofmijten, antibacterieel, schimmelwerend
  • Opgerold en samengeperst geleverd in een beschermend karton: wacht maximaal 24 uur totdat de matras zijn oorspronkelijke vorm terugkrijgt
  • Getest op schadelijke stoffen
  • ISO 9001®-certificering
  • 5 jaar garantie

Tijk

  • 1 cm hoge kwaliteit tijk in hypoallergene stretch, hoogwaardige witte geweven stof (550 gr./m²)

Vulling

  • Uitgerust met een pocketveren-ondersteuningssysteem dat bestaat uit honderden individuele veren (biedt comfort en vermijdt elk mechanisch geluid) omhuld met materialen die een uitstekende anatomische ondersteuning van drukpunten bieden
  • Hoogte van de pocketveren: 20 cm, verpakt in individuele non-woven zakken, verpakt in een 6 cm dikke HR-schuimlaag
  • 1,5 cm visco-elastisch traagschuim van 60 kg/m³
  • 1 cm natuurlatex 70 kg/m³ gericht op het reguleren van de lichaamstemperatuur en combineert perfect zachtheid, elasticiteit, ventilatie en weerstand van de matras
  • 2 cm katoenviltschuim ontworpen om doorzakken van het product te voorkomen
  • 2,5 cm koudschuim 25 kg/m³ + 4 cm koudschuim 33 kg/m³

Kenmerken

  • Drievoudige matrastechnologie ontworpen om uitlijning van de wervels en drukpunten mogelijk te maken
  • Het traagschuim heeft tot doel drukpunten over het hele lichaam te verdelen en garandeert rust van de gewrichten
  • De microgeventileerde gewatteerde banden die de matras omringen, zorgen voor extra ventilatie met de extra zachte suède-look quill
  • Handvatten en onderkant gemaakt van antislip en anti-transpirant materiaal
  • Ademende beluchters zijn bedoeld om de ventilatie, de afvoer van vocht en de hygiëne van het beddengoed te verbeteren

Aantal veren

  • 90 x 190 cm = 465 stuks
  • 90 x 200 cm = 495 stuks
  • 140 x 190 cm = 713 stuks
  • 140 x 200 cm = 759 stuks
  • 160 x 200 cm = 858 stuks
  • 180 x 200 cm = 957 stuks
  • 200 x 200 cm = 1089 stuks

  • Merk: Sampur

De vervoerder neemt mogelijk telefonisch contact met je op voor de bezorging: zorg ervoor dat het telefoonnummer in je Groupon-account up-to-date is.

Deal-Voorwaarden

Levering: €2,99 (niet inbegrepen). Levering binnen circa 14 kalenderdagen. Voor levering vragen wij je mobiele telefoonnummer.
Je bestelling: Bij aankoop moet je een afleveradres opgeven. Het product wordt rechtstreeks geleverd op het opgegeven adres en het adres kan na het bestellen niet meer worden gewijzigd. Levering alleen in Nederland.
Originele prijs: De originele prijs is gebaseerd op de online prijs bij Conforeva van 12.05.2021.
Garantie: 5 jaar.
Meer info: Dit product wordt verkocht door Groupon Goods Global GmbH. De verkoopvoorwaarden en het retourbeleid van Groupon Goods Global GmbH zijn op deze deal van toepassing. Voor meer informatie over Groupon Goods Global GmbH, bekijk de FAQs.

Voor de levering van je bestelling kan het noodzakelijk zijn dat jouw e-mailadres en/of telefoonnummer éénmalig wordt/worden verstrekt aan onze leveranciers. Ze gebruiken deze gegevens uitsluitend om contact met je op te nemen voor het succesvol afleveren van je bestelling.