Momenteel niet beschikbaar

Set van 3 'Trinity'-ringen met kristallen, inclusief verzending

Set van 3 ringen met kristallen

€ 49
Nog niet beschikbaar

In een Notendop

Deze set van ‘Trinity’-ringen is gemaakt met Oostenrijkse kristallen en wordt geleverd in een geschenkdoosje zodat het een ideaal cadeau is.

Product-details

Inclusief verzendkosten

Deze deal van Groupon wordt verkocht door MyCharms.

  • Materiaal: messing, bekleed met rhodium
  • Stenen: Oostenrijks kristal
  • Gewicht: 0,008 kg
  • Elke set bestaat uit één zilveren, één gouden en één roségouden ring

Klik hier voor een ringen-maattabel.

Deal-Voorwaarden

Levering: Gratis. Houd rekening met 21 kalenderdagen.
Uw bestelling: Bij het afrekenen wordt u gevraagd een afleveradres in te voeren. Afleveradres kan niet worden gewijzigd nadat de bestelling is geplaatst.
Retouren en vragen: Producten verkocht door MyCharms. Geregistreerd adres: 2 Impasse du Chene, Ennery, 95300, FR. Klik hier voor het retourbeleid. Neem voor vragen contact op met: support@myc-paris.com.

Groupon moet mogelijk telefoonnummers en e-mailadressen verstrekken aan zijn leveranciers en/of koeriersbedrijven om te helpen bij de levering van een bestelling. Ze zullen deze gegevens alleen gebruiken om contact met u op te nemen om te helpen bij de succesvolle levering van de bestelling.