In een Notendop
Ga de strijd aan en laat zien dat jij de beste bent op de Playstation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch of Playseats race simulator.
Over deze deal
- 2 uur speeltijd voor 1 persoon, bestaande uit:
- 1 uur pc/console: hierbij kan je gebruik maken van de Gaming pc's en consoles (Playstation 5, Xbox Series X en Nintendo Switch)
- 1 uur race simulator: hierbij kun je gebruik maken van de Playseats (voor leeftijden vanaf 7 jaar)
- Mocht je langer willen doorgaan, kun je ter plekke extra speeltijd bijboeken
- Als je eerder weggaat, blijft je speeltijd nog 2 jaar actief tot je volgende bezoek
- Go!Gaming bevindt zich in de steden Groningen, Nijmegen, Maastricht, Utrecht en Rotterdam
Deal-Voorwaarden
Over Go!Gaming
Bij Go!Gaming draait het om mensen samen brengen. Gamen is voor iedereen, daarom organiseerd Go!Gaming dan ook activiteiten voor alle doelgroepen. Voor iedereen die geïnteresseerd is in samen het plezier en de sensatie van gamen te ontdekken en te ervaren, naast het ontwikkelen en verbeteren van zichzelf. Go!Gaming werkt namelijk ook samen met verschillende onderwijsinstellingen waarmee ze programma's ontwikkelen om gaming en onderwijs samen te brengen. Het gaming en esports platform komt voort uit een samenwerking van Pathé Theaters en H20 Esports Campus, met de eerste locatie geopend sinds 2021 in Pathé Schouwburgplein, Rotterdam. Inmiddels zijn er door heel Nederland nieuwe locaties bijgekomen, in Groningen, Nijmegen, Maastricht en Utrecht.