In een Notendop
2 uur les, 2 uur vrij surfen en 0 zorgen: leer de basics, voel de vibe en sluit af met een free surf. Dat klinkt toch als dé perfecte dag op zee?!
Over deze deal
Tijd om je innerlijke beach bum wakker te schudden! Of je nu altijd al hebt willen leren surfen of gewoon eens iets nieuws wil proberen: dit is jouw kans om de Noordzee te trotseren. Tijdens deze surfclinic in Scheveningen krijg je twee uur les van een ervaren instructeur én mag je daarna nog twee uur vrij het water op. Relaxte vibes, een kleine groep en alles is geregeld: van wetsuit tot surfboard. Jij hoeft alleen je goeie zin en wat lef mee te nemen.
Wat te verwachten
- 2 uur surfles van een ervaren instructeur
- Daarna heb je 2 uur de tijd om zelf vrij te surfen en de golven te pakken
- Geschikt voor groepen van maximaal 8 deelnemers, waardoor er volop ruimte is voor 1-op-1 begeleiding
- Inclusief materiaal: surfboard en wetsuit
- Locatie: Scheveningen - dé surfspot van Nederland
- Verzamelpunt: Tasha’s Surfcamp is gevestigd bij Strandpaviljoen La Cantina op Strandslag 12, 2583 VB Den Haag
- Kleedkamers aanwezig
- Gratis parkeren aan de Dr. Lelykade
- Flexibele tijden: dinsdag en donderdag om 19.00 uur en zaterdag en zondag om 13.00 uur
Waarom je deze deal moet grijpen
Surfen is niet alleen een sport, het is een lifestyle. En dit is jouw kans om erin te duiken! Je leert in een ontspannen setting, krijgt goede begeleiding en hebt alle tijd om zelf de smaak te pakken te krijgen. Plus: het is dé plek om andere surf-newbies te ontmoeten. Voor je het weet, heb je niet alleen je eerste golf gepakt, maar ook een paar nieuwe surfmaatjes. Scheveningen wacht op je: dus pak die plank en ride the wave!
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 5 groupons per persoon te gebruiken en 5 groupons te koop als cadeau.
Reserveren: verplicht van tevoren online, de link vind je na aankoop op jouw groupon.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info:
✦ Toon bij aankomst je groupon op je mobiel of afgedrukt.
✦ Kom minimaal 15 minuten voor aanvang van de surfles aan.
✦ Groepsgrootte: minimaal 4 en maximaal 8 deelnemers per les.
✦ Aansluiten bij een bestaande groep is ook mogelijk.