In een Notendop
Draag een bijzondere creatie en treed toe tot een exclusieve avond voor alle wezens uit de Victoriaanse, Vampire- en Gothic-wereld.
Over deze deal
- Tickets voor La Luna Eterna
- Datum: zaterdag 16 maart 2019
- Tijd: 21.00 tot 03.00 uur
- Locatie: Grotten van Kanne, Avergat 14, 3770, Kanne (BE)
Betreed op de mysterieuze avond van 16 maart de feestzaal in de grotten tot 450 meter diepte in de aarde. Daar wacht een Victoriaanse, Vampire- en Gothic-wereld op alle waaghalzen die geen angst kennen. Vermaak jezelf met onder meer meer een optreden van vuurspuwers, een illusionist die je met verbazing achterlaat, een Demonic Vampire act en lekkere beats in meerdere stijlen, waaronder Industrial Gothic, Ambient, Darkwave, Medival en Vampire Theme Music. In het loungegedeelte geniet je van Italiaanse catering en een drankje en bij de merchandisekraampjes scoor je leuke goodies om je outfit en look nog completer te maken. Waag een kijkje in de toekomst bij de kaartleggers, of neem deel aan een workshop Magische reisbuidel maken.
De deal
- € 19,99 voor een entreeticket geldig voor 1 persoon (waarde € 30)
Na een succesvolle eerste editie is La Luna Eterna terug. Opnieuw opent de poort voor één nacht in Kanne, op zo’n 10 minuten rijden van Maastricht. Zorg dat je alles uit de kast haalt, want er is een prijs te winnen voor het mooiste kostuum. Heb je geen knallende outfit maar wil je toch graag deze unieke wereld binnentreden, denk dan aan de dresscode Black/ Red.
Deal-Voorwaarden
Aankoop: je kan zoveel groupons kopen als je wil.
Tickets: je groupon is je entreebewijs.
Meer info: toon je groupon bij aankomst op je mobiel of afgedrukt. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals, maar de wettelijke bedenktermijn van 14 dagen om te annuleren is op deze deal niet van toepassing en terugbetaling of ruilen is niet toegestaan.