In een Notendop
Maak door middel van vuur, glas en adem een kunstwerk om mee naar huis te nemen tijdens een workshop van max. 2 uur, incl. koffie en thee.
Groupon-beoordelingen van klanten
Over deze deal
- Workshop Ambachtelijk glasblazen
- Blaas je eigen creatie het leven in, zoals een drinkglaasje, waxinelichthouder of kerstbal
- En neem het na afloop mee naar huis voor op de salontafel of in de boom
- Gebruik onder begeleiding vuur, glas en je adem om dit te bolwerken
- De workshop duurt 2 uur
- Inclusief koffie en thee om de concentratie hoog te houden
Deal-Voorwaarden
Aankoop: je kan zoveel groupons kopen als je wil.
Reserveren: check van tevoren online de agenda via http://www.glasentertainment.nl/glasblazer/evenementen/agenda en reserveer vervolgens verplicht van tevoren via e-mail op glasentertainer@gmail.com, o.v.v. Groupon.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: niet geldig i.c.m. andere acties. Minimaal 10, maximaal 20 deelnemers. Bij niet voldoende deelnemers wordt er contact met je opgenomen om je reservering te verplaatsen. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.
Over Willem Buyse GlasEntertainment
Willem Buyse is meer dan een glaskunstenaar, hij is een glasentertainer. Niet alleen creëert hij bijzondere glazen voorwerpen door lucht te blazen in verhit glas, met GlasEntertainment biedt hij een wervelende show met vuur, glas en een beetje magie. Hierbij geeft hij ook uitleg over de techniek van het glasblazen, vervolgens mag je het onder zijn begeleiding zelf proberen. Zijn workshops geeft Willem Buyse zowel in zijn atelier in Beneden Leeuwen in Gelderland als op locatie.