In een Notendop
Laat je gezicht weer stralen door de collageen-aanmaak en doorbloeding te stimuleren voor meer zuurstof en voedingsstoffen in de huid.
Over deze deal
- Gezichtsbehandeling “Bio Led-lichttherapie”
- Van 15, 30 of 45 minuten
- Je neemt plaats in een stoel en de lamp wordt op je gezicht gericht
- Tijdens de behandeling kan je dus prima een boekje lezen of op je telefoon kijken
-
En terwijl jij je ontspant doet de Bio Led-lichttherapie haar werk
- Doel van de behandeling is de collageen-aanmaak en doorbloeding stimuleren, waardoor er meer zuurstof en voedingsstoffen in de bovenste huidlagen kunnen komen
- Met een gezondere en egalere huid als beoogd resultaat
- Voorbeelden waarbij Bio Led-lichttherapie ingezet kan worden: anti-ageing, acné, pigmentvlekken, grote poriën, onzuivere huid, rosacea, eczeem, slap huidweefsel en door de zon beschadigde huid
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar meer te koop als kado.
Reserveren: verplicht minimaal 24 uur van tevoren via WhatsApp op 0684 131 719, o.v.v. Groupon.
Annuleren: minimaal 48 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: toon je afgedrukte groupon bij aankomst. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.
Over Estetica Clinic
Bij Estetica Clinic in Spijkenisse zit je goed voor verschillende huidverbeterende en cosmetische behandelingen. Je kan je huid hier door een van de specialisten laten behandelen met o.a. microneedling, lichttherapie, de carbon-laser, radiofrequentie-therapie en cupping. Of de natuur een handje helpen met hyaluronzuur-fillers, plasma-lifting of laser-ontharing. Bij Estetica Clinic vinden ze het belangrijk dat jij je lekker in je eigen vel voelt en ze helpen ze jdaar met alle plezier bij.