sluit
Tijd voor een massage

Momenteel niet beschikbaar

Tot 25 fototegels van 20 x 20 cm met je eigen foto via Photo.Gifts

Photo Gifts

Kies optie

Garantie op terugbetaling van ongebruikte groupons binnen 14 dagen na aankoop

Shop met zekerheid, jouw tevredenheid is onze prioriteit! Meer informatie

In een Notendop

Laat jouw mooiste, gekste of liefste foto afdrukken op een tegel om ‘m aan de muur te hangen thuis of kado te geven aan iemand anders.

Over deze deal

Nadat je deze deal hebt gekocht, moet je de website bezoeken die op je groupon staat om deze daar in te wisselen.

  • Personaliseer deze fototegels met je eigen foto´s
  • Bestel tot 25 tegels van 20 x 20 cm
  • Geldig t/m 31 januari 2023
  • Versier die saaie muur met een gezellige kiek
  • Of geef je familie of vriend(in) een tegel kado
  • Exclusief verzendkosten per bestelling *€7.90 voor één foto tegel *€9,90 voor 2 - 12 foto tegels
  • Gratis verzending voor 15 - 25 foto tegels

Deal-Voorwaarden

Kerstlevering: om teleurstelling van een te late kerstbezorging te voorkomen, maak gebruik van je groupon door zo snel mogelijk je bestelling te plaatsen op de website van de partner. Bestellingen die na 17 december geplaatst worden, komen mogelijk niet vóór Kerstmis, en dus op tijd, aan.

Geldigheid: vanaf het moment van aankoop t/m 31 januari 2023.
Bijkomende kosten: exclusief verzendkosten vanaf €7,90 per bestelling, online te betalen aan Photo.Gifts.
Hoe je groupon te gebruiken online inwisselen op https://eu.photo.gifts/nl/voucher-photo-tiles/, bekijk de inwissel instructies op je groupon.
Levering: binnen circa 10 kalenderdagen.
Meer info: je product wordt geleverd door Photo.Gifts. Voor vragen over je bestelling neem je contact op met Photo.Gifts via e-mail op info-nl@photo.gifts, o.v.v. Groupon. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.

Over Photo Gifts

Groupon-beoordelingen van klanten

100% geverifieerde beoordelingen
Alle Groupon-beoordelingen zijn van mensen die deals hebben ingewisseld bij deze partner. Beoordelingsverzoeken worden per e-mail verzonden naar klanten die de deal hebben gekocht.