Momenteel niet beschikbaar

Kies optie
Geef de wereld een cadeau met Groupon
Reiscadeaubon
Cadeaukaart kopen
Perfect cadeau!
Groupon Hotels & Reizen FAQ

Hotel Het Hoge Duin

4* verblijf in Wijk aan Zee 

Wat je krijgt

Inclusief in alle opties: verblijf voor 2 personen inclusief welkomstdrankje bij aankomst

Inclusief in opties naar keuze: - large double room met zeezicht of enonomy double room met of zonder ontbijt

  • Verblijf (min. 1 nacht, max. 5 nachten) - 2 pers. - economy double room - € 39/nacht
  • Verblijf (min. 1 nacht, max. 5 nachten) - ontbijt - 2 pers. - economy double room - € 59/nacht
  • Verblijf (min. 1 nacht, max. 5 nachten) - 2 pers. - large double room - zeezicht - € 54/nacht
  • Verblijf (min. 1 nacht, max. 5 nachten) - ontbijt - 2 pers. - large double room - zeezicht - € 74/nacht

Bijkomende kosten: toeristenbelasting € 1,20 p.p.p.n.

Strandhotel Het Hoge Duin

Strandhotel Het Hoge Duin is gevestigd boven op de duinen waardoor je een fantastisch uitzicht hebt op de zee.

De met lichte kleuren ingerichte kamers hebben twee éénpersoonsbedden, een bureau en zitje, flatscreen tv en een balkon. De large double kamers hebben zeezicht, de economy double kamers niet. De badkamer heeft een toilet, een douche en toiletartikelen.

Strandhotel Het Hoge Duin biedt de mogelijkheid om te ontbijten of te dineren in haar restaurant. Voor meer informatie kun je contact met het hotel opnemen en direct een reservering plaatsen. Een echte aanrader is het verrassingsmenu wat geserveerd wordt!

Groupons gids voor Wijk aan Zee

Het plaatsje gelegen aan de Noordzee ligt in Midden-Kennemerland en biedt tal van mogelijkheden ter vermaak. Zeker op een zonnige dag is het hier goed vertoeven op het strand. Je kunt er verder uitstekend terecht voor wandeltochten, fietstochten, vissen of surfen. Ook voor de innerlijke mens is er voldoende keuze in dit gastvrije dorp. Beverwijk ligt dichtbij dus een bezoek aan deze stad of aan de beroemde zwarte markt is zo gemaakt. Denk ook aan leuke uitstapjes naar Haarlem of zelfs Alkmaar. De “Kaasstad” Alkmaar is wat dat betreft echt stad waar je geweest moet zijn!

Faciliteiten

  • Check-in vanaf 15 uur; check-out tot 11 uur
  • WiFi is gratis
  • Huisdieren zijn toegestaan € 17,50 per dier per nacht
  • Het personeel spreekt Nederlands, Engels en Duits
  • Gebruik sauna tegen vergoeding (reserveren gewenst)
  • Parkeren is gratis bij openbare parkeergelegenheid in de buurt van het hotel

Deal-Voorwaarden

De prijs geldt voor een type accommodatie (hotelkamer) en niet per persoon.
Min. capaciteit: 2 personen/ Max. capaciteit: 4 personen (2 volwassenen en 2 baby's of 2 volwassenen en 2 kinderen.
Kinderen tot 3 jaar verblijven € 7,50 per nacht per baby voor babybedje.
Kinderen vanaf 3 jaar worden gerekend als volwassenen en verblijven voor € 15 p.p.p.n. exclusief ontbijt (ontbijt is € 15 p.p.).
Alleen in large double room is mogelijkheid voor het plaatsen van een extra bed.
Het hotel bevindt zich in Wijk aan Zee, Nederland.
Toeristenbelasting niet inbegrepen: € 1,20 / persoon / nacht, ter plaatse te betalen.
Vervoer en transfers niet inbegrepen.
Jouw bestelling zal verschijnen in jouw Groupon account door te klikken op "Mijn bestellingen" of "Mijn data."
Hotel voorwaarden
Annuleringen en wijzigingen:
In het geval van “no-show” in het hotel, geen terugbetaling of uitstel mogelijk.
Wijzigingen zijn niet mogelijk.
Annuleren is niet mogelijk en er is geen terugbetaling van de deal.

Over Hotel Het Hoge Duin

Groupon-beoordelingen van klanten

Deze deal heeft nog geen geschreven beoordelingen.