Wat je krijgt
Inclusief in alle opties: prijs en verblijf in standaard tweepersoonskamer inclusief ontbijt voor twee personen
- 2 nachten - 2 pers. - standaard tweepersoonskamer - ontbijt - Periode A - € 159 (43% korting)
- 3 nachten - 2 pers. - standaard tweepersoonskamer - ontbijt - Periode A - € 235 (44% korting)
- 2 nachten - 2 pers. - standaard tweepersoonskamer - ontbijt - Periode B - € 179 (36% korting)
- 3 nachten - 2 pers. - standaard tweepersoonskamer - ontbijt - Periode B - € 265 (36% korting)
Periode A: 15-08-2016 t/m 31-08-2016, periode B: 02-10-2016 t/m 27-12-2016.
Toeristenbelasting is inclusief.
Hotel Berlin, Berlin
Hotel Berlin, Berlin is een modern designhotel op een centrale plek tussen Potsdamer Platz en Kurfürstendamm.
De standaard tweepersoonskamers met uitzicht op de Lützowplatz of op de tuin zijn voorzien van alle comfort: meubilair van hoge kwaliteit, twee éénpersoonsbedden, flatscreen tv, zitje met tafel, koelkast, airconditioning en telefoon. De badkamer beschikt over een toilet, bad of douche en een haardroger.
In het met lichte kleuren ingerichte Restaurant Julius worden mediterrane gerechten en internationale specialiteiten geserveerd. In de Bar Berlin, Berlin en in de zomertuin kun je genieten van uitstekende wijnen en Duitse bieren.
Het hotel beschikt over een moderne fitnessruimte, een Finse sauna en een sanarium.
Faciliteiten
- Check-in vanaf 15 uur; check-out tot 12 uur
- WiFi is aanwezig (gratis)
- Huisdieren zijn toegestaan voor € 25 per dag per huisdier
- Het personeel spreekt Duits en Engels
- Parkeergelegenheid is aanwezig in de buurt voor € 18 per dag
Groupons gids voor Berlijn
Berlijn is natuurlijk bier drinken, worsten eten, met veel volume Duits praten. Maar het is ook winkelen in de Friedrichstrasse, een van de belangrijkste winkelstraten van het centrum van Berlijn. En Berlijn is geschiedenis. Bezoek het ontroerende Holocaust-gedenkteken, ga langs Checkpoint Charlie waar storyboards de aandacht vestigen op de opmerkelijke geschiedenis van dit kleine gebied dat vroeger de stad verdeelde. Natuurlijk mag je ook het Potsdamer Platz niet missen dat tegenwoordig het commerciële centrum van Berlijn is. Je vindt hier het Sony Centre, ontworpen door Helmut Jahn. ’s Avonds wordt dit bijzonder opvallend verlicht. De moeite waard dus.
Deal-Voorwaarden
Geldig van 15-08-2016 tot 27-12-2016 (geldig op alle dagen van de week).
Uitgesloten data/perioden: 07-10-2016, 17-11-2016, 18-11-2016, 02-12-2016 en 03-12-2016.
Prijs per 2 personen.
Boeken
Boeken verplicht voor 20-12-2016. Controleer de beschikbaarheid voor het boeken.


Wanneer je jouw definitieve reservering hebt gemaakt, is annuleren niet meer mogelijk. Wijzigingen kunnen doorgegeven worden via direct contact met de aanbieder, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Boekingen zijn niet overdraagbaar en niet inwisselbaar nadat ze bevestigd zijn.
Maximaal 1 voucher per verblijf.
Meer info
Het hotel bevindt zich in Berlijn, Duitsland.
Geldig voor verblijf in een standaard tweepersoonskamer voor 2 personen.
Aantal personen
Max. capaciteit: 2 personen.
Gegevens gebaseerd op verblijf in een standaard tweepersoonskamer.
Beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd.
Gegevens geverifieerd op hotel website/booking-website op 09-08-2016.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel GmbH en niet door Groupon Netherlands BV.
Op deze deal zijn annuleringsvoorwaarden van toepassing.
Online boeken op de volgende pagina http://reservation.groupon.nl/?utm_source=Groupon&utm_medium=HP&utm_campaign=Reservation