Wat je krijgt
€ 19,95 p.p. voor een dagretour met de bus naar de kerstmarkt in Brussel
Draagt Manneken Pis tijdens de feestdagen een mutsje en smaakt een Brusselse wafel nog lekkerder na een potje schaatsen? Daar kom je alleen achter door in december naar de Belgische hoofdstad af te reizen, waar je volle kracht op de sprookjesachtige kerstmarkt ‘Winterpret’ kan rondslenteren.
De busreis
Je stapt ’s ochtends in de luxe touringcar die je naar Brussel vervoert. Onderweg maakt de touringcar maximaal 3 of 4 tussenstops om uiteindelijk om 13.00 uur op de plaats van bestemming aan te komen. Rond 19:00 uur zal de bus weer vertrekken zodat je voldaan kan bijkomen in je stoel en de stapel cadeaus die je hebt gekocht rustig kan bestuderen. Je kan kiezen uit één van de volgende opstapplaatsen:
- Almere, Centraal Station NS
- Amsterdam, NS Duivendrecht
- Arnhem, Rijnhallen parking
- Breda, Station Prinsenbeek
- Den Haag, CS busplatform
- Leiden, Transferium, Mc Donald’s
- Rotterdam, Capelse brug
- Utrecht, muziektheater.Leidscherijn
- Zwolle, NS zuid Hanzelaan
Let op: er rijden meerdere bussen dus samenreizen in dezelfde bus is alleen mogelijk als je dezelfde boeking hebt en alle passagiers dezelfde opstapplaats kiezen.
Vertrekdata
Vertrekken alleen mogelijk op zondag:
- 15/11/2015
- 22/11/2015
- 29/11/2015
- 06/12/2015
- 13/12/2015
- 20/12/2015
De kerstmarkt
De kerstmarkt in Brussel beschikt over diverse chalets, terrasjes en een heus Foodplaza en een winterpretcafé waar je terechtkan voor een kop chocolademelk, glühwein of een verrukkelijke wafel. Shopaholics kunnen bij de vele kraampjes hun slag slaan om wat laatste kerstinkopen te doen.
De markt is te vinden op de prachtige pleinen – de Vismarkt, de Beurs en de Grote Markt – waarbij de hele locatie is voorzien van schitterende lichtjes die lichtkunstenaars speciaal voor de markt hebben ontworpen. Daarnaast is er ook een 60 meter lange schaatsbaan met ijspiste voor de kinderen, een sleebaan, een reuzenrad versierd met 18.000 lichtjes en zijn er draaimolens.
Veelgestelde Vragen
1. Hoe boek ik mijn reis?
Lees zorgvuldig de voorwaarden van deze deal (zie tabblad “Voorwaarden & details”). Koop vervolgens per persoon je groupon, via de “KOOP!”-knop. Boek en bevestig je reis binnen 24 uur na aankoop van je groupon, via de volgende link www.travelon.nl/busvakantie/belgie/brussel/brussel-dag-kerstmarkt/kerstmarkt-brussel-dagtocht-g
Vanwege een technisch mankement worden de prijzen op de boekingspagina van Travelon als € 19 in plaats van € 19,95 getoond. De verrekening met de groupon gaat goed tijdens het afrekenen bij Travelon.
Omdat er meerdere bussen naar Brussel langs dezelfde opstapplaats kunnen reizen is gegarandeerd samenreizen in dezelfde bus met bekenden alleen mogelijk als deze onder dezelfde boeking vallen en alle passagiers dezelfde opstapplaats hebben gekozen.
2. Wanneer ontvang ik mijn boekingsbevestiging en reispapieren?
Je ontvangt je boekingsbevestiging 10 dagen na boeken. 2 dagen voor vertrek ontvang je je reispapieren. Als je deze niet op tijd hebt ontvangen of hier andere vragen over hebt, neem dan contact op met Travelon via 0900-0789, bereikbaar op werkdagen tussen 09:00 en 12:00.
3. Hoe kom ik er achter of de reisdata die mijn voorkeur hebben beschikbaar zijn?
De deal opties zijn gebaseerd op een vertrekperiode. Check na aankoop van de groupon de beschikbaarheid via www.travelon.nl/busvakantie/belgie/brussel/brussel-dag-kerstmarkt/kerstmarkt-brussel-dagtocht-g
4. Wat gebeurt er als ik een groupon koop en mijn reisdata niet beschikbaar zijn?
Travelon biedt verschillende vertrekdata aan. Mocht je gewenste vertrekdatum niet meer beschikbaar zijn, kan je contact opnemen met onze Klantenservice en een restitutie aanvragen. Dit kan alleen wanneer de boeking nog niet is afgerond bij Travelon.
5. Moet ik een groupon kopen voor mijn kind?
Kinderen zijn toegestaan voor deze reis. Er gelden geen aparte kinderprijzen voor deze aanbieding. Wanneer je reist met een kind, dan moet daar een groupon voor gekocht worden.
Deal-Voorwaarden
Boeken: check voordat je de groupon koopt, de beschikbaarheid via de onderstaande link. Koop per persoon je groupon. Boek en bevestig je reis binnen 24 uur via dezelfde link http://gr.pn/1LyD7N3 o.v.v. Groupon. Je ontvangt je boekingsbevestiging 10 dagen na het maken van je boeking. Wanneer je je definitieve reservering hebt gemaakt, is wijzigen of annuleren niet meer mogelijk. Vanwege een technisch mankement worden de prijzen op de boekingspagina van Travelon als € 19 in plaats van € 19,95 getoond. De verrekening met de groupon gaat goed tijdens het afrekenen bij Travelon.
Meer info: beschikbaarheid op specifieke data is niet gegarandeerd. Omdat er meerdere bussen naar Brussel langs dezelfde opstapplaats kunnen reizen is gegarandeerd samenreizen in dezelfde bus met bekenden alleen mogelijk als deze onder dezelfde boeking vallen en alle passagiers dezelfde opstapplaats hebben gekozen. Je bent zelf verantwoordelijk voor geldige reisdocumenten. De reisdocumenten ontvang je 2 dagen voor vertrek. Deze voucher wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV. Op deze deal zijn Annuleringsvoorwaarden van toepassing.