Momenteel niet beschikbaar

Sinji Alarmklok met Bluetooth speaker en ingebouwde accu met FM-radio

Alarmklok met Bluetooth speaker

€ 59,95
Nog niet beschikbaar

In een Notendop

Deze wekker kan worden gebruikt als een radio of een draadloze luidspreker wanneer deze is verbonden met een smartphone.

Product-details

  • Verspil nooit tijd met deze retro, draadloze wekker
  • Ontworpen voor vroege vogels en luie mensen, deze wekker is geen excuus om te laat te zijn

  • De Bluetooth-wekker heeft een radioluidspreker en een Bluetooth-verbinding, zodat deze kan worden gebruikt om naar muziek te luisteren door deze via Bluetooth met de smartphone te verbinden of in AUX-modus. Het is ook mogelijk om een USB-stick of een MicroSD-kaart te gebruiken
  • Luister ook naar FM-radio

  • Het ontwerp van de Bluetooth-wekker geeft het een aantrekkelijke retro-look, waardoor het een accessoire bij uitstek is voor uw huis. Omdat de wekker volledig draadloos is, moet deze van tijd tot tijd worden opgeladen. Het opladen van de Bluetooth-wekker is eenvoudig via USB

Kenmerken:

  • Draadloze wekker
  • Radio functie
  • Luister naar zijn favoriete muziek
  • Retro ontwerp
  • Inclusief een USB-voedingskabel
  • Technische specificaties:
  • Bluetooth-versie 3.0
  • Bluetooth-bereik: 10 meter
  • Ingang: DC 5 V
  • Batterijspanning: 3,7 V
  • Oplaadtijd: 2 uur
  • Productafmetingen: 133 x 74 x 66 mm
  • Productgewicht: 286 gr.

Deal-Voorwaarden

Levering: € 2,99 (niet inbegrepen). Levering binnen circa 21 kalenderdagen.
Je bestelling: Bij aankoop moet je een afleveradres opgeven. Het product wordt rechtstreeks geleverd op het opgegeven adres en het adres kan na het bestellen niet meer worden gewijzigd. Levering alleen in Nederland.
Meer info: Dit product wordt verkocht door Groupon Goods Global GmbH. De verkoopvoorwaarden en het retourbeleid van Groupon Goods Global GmbH zijn op deze deal van toepassing. Voor meer informatie over Groupon Goods Global GmbH, bekijk de FAQs.