Momenteel niet beschikbaar

1, 2 of 3 diffusers van etherische oliën

Diffuser van etherische oliën

Nog niet beschikbaar

In een Notendop

De diffuser met essentiële oliën helpt de luchtkwaliteit te zuiveren en te verbeteren, terwijl de geur van etherische oliën wordt afgegeven.

Product-details

  • Materiaal: kunststof en polypropeen houteffect
  • Minimalistisch ontwerp
  • Led-verlichting met 7 veranderende kleuren
  • Eenvoudig te gebruiken
  • Verwijder de deksel en voeg tot 130 ml. water toe aan de geïntegreerde tank voordat je de deksel terugplaatst
  • Je kan de luchtbevochtiger ook gebruiken om je favoriete aroma in de kamer te verspreiden door simpelweg 3 tot 5 druppels etherische oliën aan het water toe te voegen
  • Breekt water en aromatische oplossing af in zeer fijne microdeeltjes die veranderen in emissienevel in de lucht
  • Biedt twee standen: één produceert continue mist en de andere creëert ontspannende sfeerverlichting om de mist te begeleiden
  • Helpt ongewenste geuren te elimineren
  • Alle essentiële oliën die aan de etherische olieverspreider zijn toegevoegd worden niet verwarmd, wat betekent dat we ten volle profiteren van deze natuurlijke oliën
  • Veilig en betrouwbaar, de luchtbevochtiger en diffuser van etherische oliën is energiezuinig
  • Kan worden gebruikt vanaf elke usb-aansluiting
  • Geluidloos
  • Heeft een automatische uitschakel-functie, waardoor het apparaat wordt uitgeschakeld wanneer het water klaar is of na 2 uur, waardoor deze luchtbevochtiger veilig is voor gebruik gedurende de nacht
  • Capaciteit water: 130 ml.
  • Capaciteit mist: 30 ml./uur
  • Werkingstijd: 3-5 uur
  • Voedingsadapter: 5 V
  • Vermogen: 2 W, 330 mA
  • Wisselspanning: 50/60 Hz
  • Afmetingen: 95 x 95 x 150 mm

*Levering bevat

  • 1x luchtbevochtiger
  • 1x gebruikershandleiding
  • 1x usb-kabel

Deal-Voorwaarden

Levering: Gratis. Houd rekening met 21 kalenderdagen.
Uw bestelling: Bij het afrekenen wordt u gevraagd een afleveradres in te voeren. Afleveradres kan niet worden gewijzigd nadat de bestelling is geplaatst.
Retouren en vragen: Producten verkocht door AKJ Enterprises Ltd. Geregistreerd adres: 104 Severn Road, Oadby, LE2 4FZ, GB. Klik hier voor het retourbeleid. Neem voor vragen contact op met: grouponcs@saproducts.uk.

Groupon moet mogelijk telefoonnummers en e-mailadressen verstrekken aan zijn leveranciers en/of koeriersbedrijven om te helpen bij de levering van een bestelling. Ze zullen deze gegevens alleen gebruiken om contact met u op te nemen om te helpen bij de succesvolle levering van de bestelling.

Groupon-beoordelingen van klanten

Deze deal heeft nog geen geschreven beoordelingen.

Meld je aan!

Bespaar tot 70% op 1000-en geweldige Amsterdam-deals

Ontdek toprestaurants, spa's, dingen om te doen & meer

Kijk elke dag weer opnieuw voor nieuwe deals bij jou in de buurt

Kopen gaat snel, makkelijk en veilig