In een Notendop
Bezoek Bagels & More en laat je lunch een mini-feestje worden: begin met linzensoep die je ziel verwarmt en kies daarna uit bagels of tosti’s die je zoveel plezier bezorgen dat je jezelf afvraagt waarom je deze deal nog niet eerder had gevonden!
Over deze deal
Klaar voor iets lekkers? Bij Bagels & More in Ijsselstein kan je genieten van een smakelijke 2-gangen keuzelunch. Begin met een verse linzensoep als voorgerecht en kies daarna uit een assortiment met heerlijke bagels en tosti's als hoofdgerecht. Wie wil dat nou niet?
Wat te verwachten
- Geniet in je eentje of samen van een heerlijke lunch
- De lunch begint met een linzensoep vooraf, waarna je kan genieten van jouw favoriete keuze uit verschillende bagels of tosti's die op de menukaart staan
Voorgerecht
Linzensoep
***
Hoofdgerecht, keuze uit een bagel of tosti:
Bagels
Huisgemaakte tonijnsalade en gesmolten kaas (+ €1,00) met komkommer, ijsbergsla en ui
Brie met rucola, vijgenjam en walnoten
Geitenkaas met sla, vijgenjam, roomkaas en walnoten
Avocadocrème met kruidige roomkaas, avocadostukjes, rucola en uitjes
Gebakken ei, gesmolten kaas en avocado
Hummus (vega) met rucola, komkommer, uitjes en pitjes
Hummus speciaal (vega) (+ €2,50) met pomodoritapenade, avocado en uitjes
Roomkaas speciaal met walnoten, rucola en honing, ook vegan mogelijk voor + €2,50
Olivia creamy met huisgemaakte olijventapenade op roomkaas en rucola, ook vegan mogelijk voor + €2,50
Vijg met huisgemaakte Turkse vijgenmarmelade en walnoten op roomkaas, ook vegan mogelijk voor + €2,50
Gerookte zalm (+ €2,50) met roomkaas, rucola, komkommer en uitjes
Carpaccio (+ €2,50) met pomodori, witte kaas, pitjes, huisgemaakte kruidensaus, rucola en uitjes
Kruidige kip (+ €3,50) met gewokte kruidige kip, chilisaus, sla, paprika en uitjes
Zalm speciaal (+ €3,50) met kruidenkaas, avocado, rucola en uitjes
Tosti' s
Sucuk met runderworst en boerenkaas
Pomodori (ook vegan mogelijk) met boerenkaas en pomodorispread
Ham en kaas: met kalkoenham en kaas
Kaas (ook vegan mogelijk): met boerenkaas
***
Waarom je deze deal moet grijpen
Bagels & More bevindt zich op een van de mooiste stukjes van IJsselstein, net onder de molen, langs oud Hollandse huisjes en met een terras aan het water. Deze lunchroom maakt gebruik van natuurlijke producten voor het bereiden van de lekkerste salades, soepen en broodjes. Verrassend zijn de lekkere bagels of Turkse simit met een mediterrane smaak. Je kunt er ook terecht voor heerlijke vlaai en andere zoete lekkernijen. De diverse menu-opties zorgen ervoor dat er altijd wel iets is dat bij jouw smaak past, inclusief veganistische opties zoals hummus speciaal of Olivia creamy. Mis deze kans niet om jezelf en je geliefden te trakteren op een heerlijke lunchervaring: bezoek Bagels & More en grijp deze smakelijke deal voordat het te laat is!
Deze foto is slechts ter impressie
Bedrijfsnaam: Bagels & More; Registratienummer: 73101915; Registratieland: Nederland; Telefoonnummer: 030 7116 838; De partner heeft verklaard dat zijn producten of diensten voldoen aan de toepasselijke regels van de EU-wetgeving
Deal-Voorwaarden
Over Bagels & More
Bagels & More