In een Notendop
Vaar op een voormalig Marinebarkas door Almere en geniet tussendoor van kopje thee of koffie.
Over deze deal
- Boottocht “Almere vanaf het water”
- Van circa 6 uur
- Voor 1 t/m 6 personen
- Inclusief kopje thee of koffie
-
Opstapplaats: Havenkom van Almere-Haven bij de steiger naast de sluis
- Via de Lange wetering en de Kromme wetering vaart de schipper naar het Weerwater in Almere Stad
- De schipper maakt een korte stop in het centrum waar je de gelegenheid krijgt om het centrum te verkennen en te lunchen (niet bij de prijs inbegrepen)
- Na de lunch vaart de schipper door naar de Noorderplassen en via Almere Waterwijk de Leeghwaterplas en het Weerwater terug naar de haven
- Tegen het einde van de middag ben je terug bij Almere-Haven
Deal-Voorwaarden
Aankoop: je kan meerdere groupons per persoon kopen en gebruiken.
Reserveren: verplicht minimaal 24 uur van tevoren telefonisch op 0627 211 334 of via e-mail op bink-bootverhuur@hotmail.com.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: toon je groupon bij aankomst op je mobiel of afgedrukt. Vanaf windkracht 5 wordt automatisch geannuleerd. Keuze uit andere dag. Met minder dan 4 personen wordt er niet gevaren. Kleinere groepen kunnen worden samengevoegd. Maximaal 12 personen. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.
Over Bink Bootverhuur
Bink Bootverhuur doet er alles aan om jou en je vrienden, collega's of familie een onbezorgde dag op het water te bezorgen. Met vader en zoon als schippers kan je er bijvoorbeeld voor kiezen om jou en je gezelschap over het Gooi- en IJmeer te laten varen of het Markermeer te verkennen. Je vaart in een authentieke, voormalige tender. En mocht je trek hebben in een versnapering tussen het varen door, dan behoort het reserveren van een borrelplank, koud buffet, high tea of appeltaart ook tot de veelzijdige mogelijkheden.