In een Notendop
Ga aan de slag met potlood en papier, laat je creativiteit de vrije loop en leer zo de beginselen van het illustreren
Beoordelingen van klanten
Over deze deal
- Workshop “basis illustreren”
- Teken in vóór 1 maart 2021
- Leer je eigen creativiteit ontdekken
- En uiteraard hoe je die met potlood overbrengt op papier
-
De workshop is te volgen in het Nederlands en Engels
- De workshop duurt 2 uur
- En wordt gegeven op woensdag en zaterdag
-
door een professionele illustrator
- Inclusief papier en benodigdheden
Wat je moet weten
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar meer te koop als kado.
Reserveren: verplicht minimaal 48 uur van tevoren online via https://gr.pn/31atKRK, je groupon-code kan ingevuld worden onder het kopje 'promotiecode invoeren'.
Annuleren: minimaal 48 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: toon je groupon bij aankomst op je mobiel of afgedrukt. Minimumleeftijd: 16 jaar. Eventuele schade aan kleding kan niet verhaald worden op Microlab Eindhoven of Groupon. De workshop gaat door bij tenminste 4 inschrijvingen. Als er minder dan 4 inschrijvingen zijn, dan heeft Microlab het recht om de workshop 48 uur voor aanvang te annuleren. Je kan de workshop verzetten naar een andere datum. Deze workshop wordt aangeboden in het Nederlands en in het Engels. Voor vragen neem je contact op via e-mail op academy@microlab.nl. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.
Over Microlab Eindhoven
Microlab Eindhoven is een plek waar 'creatives' terecht kunnen om professionele apparatuur te gebruiken voor hout- en metaalbewerking. Voor iedereen die van zijn hobby zijn beroep wil maken, of gewoon mooie dingen wil creëren op een creatieve plek. Bij Microlab ontmoet je andere creatievelingen met dezelfde hobby als jij, zodat je elkaar dus kan helpen en inspireren. En om deze creatieve community uit te breiden, geeft Microlab Eindhoven workshops en cursussen, waaronder houtbewerking en lassen.