5.0
Gemiddelde van 1-beoordelingen
100%
Leer in 1,5 uur een Mojito, Cosmopolitan, Pornstar Martini of andere cocktail maken, helemaal afgestemd op wat jij lekker vindt: chin chin!
Mixology voor beginners én gevorderden: in één tot anderhalf uur leer je hoe smaken en ingrediënten elkaar beïnvloeden om samen dé perfecte cocktail te vormen. Je maakt er zelf twee, met behulp van alles wat je geleerd hebt, onder leiding van een professionele bartender. Na afloop kan je even lekker gaan zitten terwijl je geniet van je eigen creatie.
Mixxim serveert, je voelt hem al, gemixte drankjes; cocktails. Kundige bartenders mixen ware wonderen uit diverse flessen bij elkaar en dat alles in het sfeervolle oude centrum van Zutphen. Verder biedt de cocktail lounge ook wat te eten aan en hebben ze een menukaart met diverse schotels, ook in een vegetarische variant is voorzien. De bartenders zijn allemaal lid van de Nederlandse Bartender Club. Ook heel leuk: je kan een cocktailbar óf Gin tonic-bar op locatie bestellen.