In een Notendop
Ontdek of duiken iets voor jou is met en introductieduik of haal een brevet om zelfstandig te kunnen duiken met een PADI Open Water Cursus.
Over deze deal
Introductieduik (ongeveer 2 uur):
- Uitleg onder genot van een kopje koffie of thee
- Duiken met een perslucht uitrusting
- Nabespreking
- Tijdens de duik worden er foto's en filmpjes gemaakt
PADI Open Water Cursus: (Niet inbegrepen in introductieduik)
- Gebruik duikuitrusting met masker, snorkel, vinnen en handschoenen (I.v.m. hygiëne wordt echter aanbevolen je eigen spullen aan te schaffen)
- Lespakket
- 5 theorielessen (zelfstudie)
- 1 theorie-examen (verplicht)
- 6 zwembadlessen
- 4 buitenwater duiken
- Brevet
-
Introductieduik wordt gegeven met maximaal 4 personen.
-
PADI met maximaal 4 personen
-
Er wordt gebruik gemaakt van de nieuwste materialen
-
Geen minimaal aantal deelnemers vereist.
-
Minimale leeftijd 10 jaar voor allebei de opties. zowel intro als PADI
-
Je buitenwater duiken zullen in zoet en zout water plaatsvinden op een nader te bepalen plaats
Deal-Voorwaarden
Aankoop: je kan zoveel groupons kopen als je wil.
Bijkomende kosten: Indien je de PADI open water cursus hebt geboekt, dan zijn de registratiekosten van €75 per persoon niet inbegrepen in de prijs. Deze kosten betaal je rechtstreeks aan Ortega Diving.
Reserveren: verplicht via e-mail op info@ortegadiving.nl, o.v.v. Groupon.
Annuleren: minimaal 48 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: neem je afgedrukte groupon mee. Minimumleeftijd: 10 jaar. Introductieduik wordt gegeven met maximaal 4 personen. Introductieduik PADI Open Water Opleiding met 4 personen. Zwembadlessen vinden plaats bij zwembad De Warande in Oosterhout (voor intro & PADI open water). Wanneer je bij je PADI Open Water Opleiding meer lessen nodig hebt dan de genoemde lessen, komt er € 35 per les bij. Duikuitrusting is inbegrepen, maar aanbevolen wordt om (i.v.m. hygiëne en pasvorm) vooraf zelf een duikmasker, snorkel en zwemvinnen aan te schaffen en mee te nemen. Materiaal is verkrijgbaar bij Ortega Diving, op vertoon van je groupon krijg je 15% korting.
Over Ortega Diving
Ortega Diving is in januari 2015 opgericht. De duikschool geeft lessen bij zwembad Warande in Oosterhout. Ortega biedt verschillende duikopleidingen aan en organiseert activiteiten zoals duik-kinderfeestjes en duikreizen. De cursussen zijn persoonlijk en op maat gemaakt. Er wordt met de nieuwste materialen en in kleine groepjes gewerkt.