In een Notendop
Het doel van een cupping of Hijama-behandeling is om onderhuidse blokkades in energiebanen op te heffen door vacuüms op de huid te creëren.
Over deze deal
- 1 of 3 cupping-behandelingen van 45 minuten, alleen geldig voor vrouwen.
- Ook wel Hijama-behandelingen genoemd
- Alleen geldig voor nieuwe klanten
- In Den Haag in het Novotel Hotel Worldforum, aan de rand van het Statenkwartier, vlakbij het Catshuis
- Tijdens de sessie legt de specialist verwarmde cups rechtstreeks op de huid om een vacuüm te creëren
-
De warme dampen en lichte afzuiging zijn bedoeld om stress te verminderen, energiekanalen te openen en het lichaam te ontgiften
- De behandeling ziet er als volgt uit:
- Intake
- Bloeddruk meten
- Zuurstofgehalte meten
- Hijama behandeling
- Nazorg en instructies
Aanvullende Gezondheidszorg
De werking van deze alternatieve behandel- of onderzoeksmethode, training of therapie is nog niet algemeen aanvaard wetenschappelijk bewezen. Deze deal biedt dan ook geen vervanging van reguliere gezondheidszorg, maar kan er wel een aanvulling of ondersteuning van zijn. Neem bij twijfel altijd contact op met je behandelend arts of specialist.